کد خبر 55768

یک کارخانه آدامس سازی بیش از 500 تن شکر سفید را به عنوان ساخت آدامس احتکار کرده است که این کارخانه توسط پلیس البرز شناسایی شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپو مقادیر زیادی شکر در انباری در شهرک صنعتی اشتهارد، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مأموران در بازرسی از داخل این انبار متروکه که مجوز تولید آدامس را داشته و بدون مجوز اقدام به انبار شکرهای دولتی کرده بود، مقدار ۲۲۸ تن شکر و در محوطه بیرون انبار نیز ۲۷۹ تن شکر دولتی کشف کردند.

سردار محمدیان با بیان اینکه در مجموع ۵۰۷ تن شکر احتکار شده دولتی از این انبار کشف شد، گفت: احتکار این شکرها با هدف افزایش قیمت و فروش خارج از عرف بازار انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، ارزش این مقدار شکر ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

وی گفت: مردم هرگونه حمل و نگهداری کالای مشکوک به قاچاق، غیرمجاز و غیربهداشتی را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به مأموران اطلاع دهند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها