کد خبر 53628

اعضای هیئت رئیسه کمیسیون های اجتماعی و بهداشت مجلس رؤسای خود را انتخاب کردند که بر این اساس عبدالرضا عزیزی به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی و نوبخت به عنوان رئیس کمیسیون بهداشت انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  رسول خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه عصر امروز(یکشنبه، 26 خرداد) این کمیسیون، گفت: در این جلسه انتخابات هیئت‌‌رئیسه کمیسیون برای سال پایانی دوره دهم برگزار شد که بر این اساس، عبدالرضا عزیزی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

وی افزود:همچنین در این جلسه علی ساری و محمد وحدتی به عنوان نواب رییس، ناهید تاج‌الدین و روح‌الله بابایی صالح به عنوان دبیران کمیسیون انتخاب شدند، جلیل مختار نیز سخنگوی کمیسیون اجتماعی شد.

همچنیثن اکبر ترکی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون خبر داد و گفت: علی نوبخت از سوی اعضای به‌عنوان رئیس کمیسیون بهداشت انتخاب شد.

وی افزود: آقایان قربانی و خاتمی با رأی اکثریت اعضا به‌ترتیب به‌عنوان نوّاب اول و دوم و همچنین آقایان جمالی و حمزه نیز به‌عنوان دبیران کمیسیون انتخاب شدند.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اظهار داشت: بنده نیز از سوی اعضا به‌عنوان سخنگوی کمیسیون انتخاب شدم.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها