کد خبر 53146

رئیس شورای سیاسی حزب اسلامی کار

محسن سرخو رئیس شورای سیاسی حزب اسلامی کار گفت در آن زمان دنبال این بودیم که محسن هاشمی برای شهردار کنیم اما دوستان نجفی را انتخاب کردند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محسن سرخو، رئیس شورای سیاسی حزب اسلامی کار به ارزیابی حواشی ایجاد شده برای نجفی، شهردار اسبق تهران پرداخت و گفت: در آن زمان نظرمان این بود که بهترین گزینه برای شهرداری آقای محسن هاشمی است که سابقه کار اجرایی و شناخت کاملی بر نیروی انسانی دارد، ولی اعضای شورا آقای نجفی را انتخاب کردند که البته این حق آنان بود.

وی در ادامه سخنانش به ارزیابی تغییر هیئت مجلس پرداخت و خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس منتخب مردم و هیات رئیسه مجلس منتخب نمایندگان هستند که تا قبل از رای گیری نظرات مختلفی داده می‌شود، اما پس از رای دادن، آنچه که نمایندگان مجلس نظر دادند قابل احترام است.

وی درباره نقش آقای عارف در حذف مطهری از هیات رئیسه مجلس گفت: این را بیشتر باید نمایندگانی که در فضای داخلی مجلس حضور دارند اعلام کنند، ولی ممکن است چنین اتفاقی هم افتاده باشد.

سرخو ادامه داد: معتقدم هر شخصی که می‌خواهد مسئولیتی بپذیرد در وهله اول باید در ساختار ذهنی خود بررسی کند که در کدام یک از مسئولیت‌ها آمادگی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظر

تازه ها