کد خبر 53041

سحنگوی مجلس شورای اسلامی درباره کاندیدای وزارت آموزش و پرورش می گوید: اگر وزیر که قرار است معرفی شود قوی نباشد مجلس به او رای اعتماد نخواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، علی اصغر یوسف نژاد ، با اشاره به استعفای  وزیر  آموزش و پرورش و اهمیت این وزارتخانه، اظهار کرد: ما منتظر هستیم که آقای روحانی یک فرد قوی را برای تصدی به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دهد چرا که مجلس در سال چهارم فعالیت خود به وزیر ضعیف رأی نخواهد داد.

وی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید کسی باشد که وجاهتی بین معلمان و جامعه آموزش و پرورش داشته باشد و با مشکلات آموزش و پرورش از مطالبات فرهنگیان گرفته تا مسائل مربوط به حقوق و مزایا و موارد مختلف آشنایی داشته باشند و توان پیگیری و حل مسائل را دارا باشد.

یوسف نژاد با بیان این که وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش باید از مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های تخصصی آن و همچنین دولت در جهت منفعت جامعه فرهنگی بهره بگیرد، در این باره خاطرنشان کرد: نمایندگان متقاضی معرفی فردی با قابلیت‌ها و رزومه قابل دفاع و همچنین سابقه مدیریت و وجاهت مناسب برای حل مسائل این وزارتخانه هستند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها