کد خبر 52947

مصطفی کواکبیان درباره گمانه زنی هایی که درباره استعفای وزیر آموزش و پرورش منتشر شده است ، گفت: علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت باید درباره این موضوع پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در پایان جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: ضمن تبریک به آقای علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت از او می‌خواهم برخی القائات را پاسخ دهند. سخنگوی دولت باید مرتب با خبرنگاران تماس داشته باشد و به سوالات پاسخ دهد.

وی اظهار داشت: به طور مثال برخی رسانه‌ها القا می‌کنند که پذیرش استعفای بطحائی به معنای بی اعتنایی به خواسته‌های فرهنگیان است، آقای ربیعی توضیح دهند که شرح رتبه بندی معلمان و سایر مطالبات فرهنگیان به موقع اجرایی می‌شود.

عضو فراکسیون امید مجلس در بخش دیگری از تذکر خود با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران اظهار داشت: برخی رسانه‌ها القا می‌کنند سفر نخست وزیر ژاپن به گونه‌ای است که ما خواهان آن هستیم در حالی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای نخستین بار بالاترین مقام رسمی ژاپن به ایران سفر می‌کند. مردم را مأیوس نکنید.

وی همچنین در تذکر به وزیر نفت تصریح کرد: در بازدیدی که از واگن سازی به عمل آوردیم مشخص شد وزارت نفت سهم مترو را از بابت بهینه سازی و مصرف سوخت پرداخت نمی‌کند در صورتی که این اعتبار اختصاص یابد مشکل مردم تهران در حمل و نقل حل خواهد شد./مهر

 

ارسال نظر

تازه ها