کد خبر 52515

وزیر امور خارجه هفته آینده با حضور در جلسه علنی مجلس به سوال های سه نماینده پاسخ می دهد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای صبح یکشنبه، دوشنبه (صبح و عصر) و صبح سه شنبه جلسات علنی دارد.

محمدجواد ظریف رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان قرار است هفته آینده برای پاسخ به سوال های مصطفی کواکبیان نماینده تهران، عبدالکریم حسین زاده نماینده نقده و محمد حسین قربانی نماینده آستارا در مجلس حضور یابد.

براساس دستور هفتگی مجلس، در جلسات هفته آتی خانه ملت طرح یک فوریتی تشکیل مجازات اسید پاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن، لایحه موافقت نامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اقتنصادی اوراسیا و کشورهای عضو و لایحه اهداف و وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن بررسی می شوند.

بررسی لایحه حمایت از محیط بانان و جنگل بانان، طرح اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی و طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و سی ان جی در کشور نیز در دستور کار جلسات هفته آینده مجلس قرار دارد.

همچنین قرار است گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درخصوص عملکرد آمریکا در مورد حقوق بشر در سال ۹۷ و گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد عملکرد دولت در اجرای ماده ۲۲ قانون برنامه ششم توسعه درباره بهبود وضعیت ایران در شاخص های محیط کسب کار را در مجلس رسیدگی کنند.

گزارش اقدامات نظارتی مجلس در اجلاسیه سوم دوره دهم در مجلس نیز در صحن مجلس قرائت می شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر

تازه ها