کد خبر 52313

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره حاشیه های به وجود آمده در فینال جام حذفی شب گذشته گفت: ابتدا از مردم عذرخواهی می کنم و قرار است سریعا به خوزستان رفته و مسائل به وجود آمده را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،  محمدرضا داورزنی در خصوص حواشی و اتفاقات فینال جام حذفی در اهواز اظهار داشت: ابتدا از ملت بزرگوار ایران به خاطر اتفاقات  رخ داده در این بازی عذرخواهی می‌کنیم. بلافاصله بعد از تأخیر و حواشی که در بازی به وجود آمد سلطانی‌فر دستور داد که بنده به همراه برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال مانند کمیته اخلاق و انضباطی به اهواز برویم و به همین منظور صبح امروز راهی این شهر خواهیم شد.

وی افزود: قرار است به اتفاق مسئولان فدراسیون و شورای تأمین و استاندار خوزستان عوامل را بررسی کنیم. 

معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: اتفاق خوبی برای ورزش کشور نیست این مسابقه می‌توانست منظم‌تر و بهتر برگزار شود. این حق مسلم تماشاگران داماش بود که به ورزشگاه بیایند. البته از قبل پیش‌بینی شده بود اما ازدحام جمعیت و حضور بیش از حد تماشاگران این اجازه را نداد. مطمئناً بعد از بررسی کامل نتیجه را به مردم و رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

داورزنی در مورد اینکه در بازی‌های قبل هم اتفاقات ناگواری افتاده بود اما مسئولان آن را پشت گوش انداختند و رسیدگی نکردند، گفت: برخی برگزارکنندگان باید پاسخگو باشند. در بازی سپاهان و پرسپولیس بیرون از ورزشگاه اتفاقاتی افتاده که نه تنها زیبنده ورزش بلکه زیبنده کشور هم نبود. اگر ورزش ترویج‌دهنده بداخلاقی باشد اصلاً برگزار نشود بهتر است. نباید بازی ارزشمند تبدیل به بداخلاقی شود./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها