کد خبر 50062

یک از اعضای شورای شهر از شروع فعالیت برداشتن و تخریب پل گیشا از فردا خبر داد و گفت:پل گیشا تا دو ماه آینده به صورت کامل تخریب شده و پل جدید به جای آن احداث می شود و کارهای عمرانی اصلاح نقشه و زیر گذر آن نیز تا پایان سال به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، افشین حبیب زاده در جمع خبرنگاران و در خصوص جمع آوری پل گیشا گفت: در چند روز آینده جمع آوری پل گیشا شروع خواهد شد. البته جمع آوری پل حدود دو ماه به طول انجامید خواهد کشید. مسؤولان عمرانی قول داده اند که احداث زیرگذر هم تا پایان سال به پایان برسد و شاهد بهره برداری از آن باشیم.

وی در خصوص بازسازی سایر پل های فلزی نیز گفت: شهرداری تهران به صورت مستمر وظیفه بازسازی و تعمیر پل های فلزی را برعهده دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه پلهای فلزی تا ایمن هستند گفت: نمی شود به طور کلی گفت همه پلهای فلزی نا ایمن هستند این موضوع صحت ندارد.

وی در خصوص امنیت برج میلاد نیز گفت: این موضوع صحت ندارد و وضعیت برج به طور کامل در حال پایش است.

حبیب زاده گفت موضوع ایمنی در خصوص گود کنار مرکز همایش‌های مطرح می شد که این موضوع هم در حال تعیین و تکلیف است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص جایگزینی پلی که قرار بود به جای پل گیشا نصب شود هم گفت: اول باید پل اصلی برچیده شود. بعد از انجام کارهای عمرانی در خصوص احداث زیرگذر و اصلاح نقشه؛ پل بعدی جایگزین پل فعلی می شود./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها