کد خبر 49998

در پی بروز اتفاقاتی در برخی از مدارس

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: در پی بروز اتفاقاتی در برخی از مدارس، ابلاغ دو نفر از معلمان در چند روز گذشته لغو شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید محمد بطحایی در جلسه‌ای که در اردوگاه شهید رجایی نیشابور برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی انجام‌شده از اقشار مختلف مردم جامعه، همواره متعهدترین، متدین‌ترین، انقلابی‌ترین و مردمی‌ترین قشر خادم این کشور معلمین هستند.

وزیر آموزش‌وپرورش با تأکید بر اینکه معلمان بالاترین رتبه سرمایه اجتماعی در کشور هستند، افزود: اینکه بالاترین اعتماد را مردم به معلمان داشته و دارند یک سرمایه است و نباید این داشته را با روش‌های غیر محتاطانه خراب کنیم.

وی بابیان اینکه در بسیاری از دستگاه‌ها زمانی که مراجعه می‌کنیم، عمده نیروها فعالیتشان را از معلمی آغاز کردند، و در ادامه بر اساس نیاز کشور در سایر دستگاه‌ها مشغول به خدمت شدند، ابراز کرد: یکی از داشته‌های گران‌بهای ما جامعه خدوم معلمین هستند.

بطحایی یادآور شد: به‌عنوان یک عضو کوچک در این خانواده تمام تلاشم را انجام دادم که با انتشار یک کلیپ، یک خبر و چهارتا عکس که البته ممکن است افراد خطاکاری هم در این مجموعه باشند، به این جایگاه لطمه‌ای وارد نشود.

وی با تأکید بر اینکه در چند روز گذشته 2 نفر از معلمان را لغو ابلاغ کردم، تأکید کرد: اما این افراد دو، پنج، ۱۰ یا ۱۰۰ نفر در ۸۰۰ هزار نفر هستند.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه باید مواظب داشته‌هایمان باشیم، ابراز کرد: وظیفه‌دارم از این جامعه فرهنگیان و جایگاه معلمی دفاع کنم.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها