کد خبر 49605

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف 600 کیلوگرم لواشک فاسد در چالوس خبر داد و گفت که متهم شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، فرمانده انتظامی چالوس از کشف ۶۰۰ کیلو لواشک و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

عبدالله منتظری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد غذایی تاریخ گذشته توسط فردی در شهرستان چالوس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این مأموریت مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، مأموران انتظامی این فرماندهی به همراه مأموران اداره بهداشت و اداره صنعت و معدن به محل نگهداری کالا توسط متهم عزیمت کردند.

منتظری خاطرنشان کرد: در بازدید به عمل آمده از محل نگهداری کالا توسط متهم، ۶۰۰ کیلوگرم انواع لواشک و ترشیجات تاریخ مصرف گذشته که متهم با دستکاری در تاریخ انقضای ثبت شده روی کالاها آن را روانه بازار می‌کرد، کشف شد.

فرمانده انتظامی چالوس در خاتمه با اشاره به این که متصدی این واحد انباری پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضا مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها