کد خبر 47169

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد روز 29 فروردین همزمان با روز ارتشض جمهوری اسلامی ایران فرودگاه های تهران به مدت 4.5 ساعت تعطیل می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: هم‌زمان با روز ارتش در ۱۲۹ فروردین‌ماه، ‌مانور و رزمایش هوایی نیروهای مسلح برگزار می‌شود، در این راستا برنامه‌ریزی شده است، در این روز ‌پروازهای مسافری و باری در ‌‌۳ فرودگاه امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ انجام نشود.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه این امر در راستای ارتقاء ایمنی پرواز‌ها انجام می‌شود، افزود: ‌اطلاعیه هوانوردی (نوتم) نیز در این‌باره جهت اطلاع به شرکت‌‌های هواپیمایی صادر شده است.

جعفرزاده اضافه کرد: شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند این برنامه را به اطلاع مسافران خود برسانند‌ و برنامه پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز داشته باشند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری یادآور شد: مسافران جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و همچنین  در پروازهای خارجی با اطلاعات پرواز ‌‌فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها