کد خبر 44638

خبرها حاکی از این است که دو تن از عکاسان که برای تهیه گزارش تصویری به مجتمع پایتخت رفته بودند توسط عوامل این مجتمع دچار ضرب و شتم شدند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، خبرگزاری تسنیم خبر داده که عوامل مجتمع تجاری پایتخت اقدام به ضرب و شتم عکاس این خبرگزاری کرده اند. 

این خبرگزاری نوست: شامگاه پنجشنبه (23 اسفند 97) مجتمع اداری ـ تجاری پایتخت واقع در ابتدای خیابان میرداماد دچار حریق شد.

به دنبال این آتش‌سوزی، عکاس خبرگزاری تسنیم برای پوشش تصویری در محل حادثه حضور یافت و مانند تمام حوادث دیگر مشغول تهیه گزارش تصویری از این ماجرا شد.

عکاس خبرگزاری تسنیم، پس از تهیه چند فریم عکس از مقابل پاساژ، با هماهنگی مأموران انتظامی و درحالیکه آتش توسط آتش‌نشانان اطفا شده بود، به داخل ساختمان رفت تا از زوایای مختلف این حادثه، گزارش تهیه کند.

دقایقی پس از ورود عکاس خبرگزاری تسنیم به داخل مجتمع پایتخت نمی‌گذشت که چند نفر از عوامل این مجتمع (حراست فیزیکی مجتمع پایتخت) عکاس تسنیم را با زور به اتاقی واقع در طبقه زیرین این مجتمع برده و پس از ضرب و شتم و برخورد توهین‌آمیز، دوربین و کارت حافظه دوربین وی را گرفته و برای دقایقی این عکاس را داخل اتاقک محبوس کردند.

دقایقی از این ماجرا گذشته بود که در نهایت با وساطت سخنگوی آتش‌نشانی تهران و نیروهای انتظامی پلیس پیشگیری تهران بزرگ، دروبین و تجهیزات به عکاس تسنیم بازپس داده شد اما عوامل مجتمع پایتخت تمامی عکسها را از کارت حافظه دوربین پاک کرده بودند.

به گزارش تسنیم، عکاس آژانس عکس تهران (وابسته به شهرداری تهران) نیز که در این حادثه مشغول تهیه گزارش تصویری بود، توسط عوامل مجتمع پایتخت مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها