کد خبر 43854

میرلوحی نماینده شورای شهر تهران در جلسه امروز صبح گفت: قبلا تذکری داده بودم در خصوص شفافیت در این فعالیت‌ها به ویژه‌ در حوزه عقد قرارداد با پیمانکاران پسماند، اما این موضوع هنوز شفاف نشده است. خواستار توضیحات بیشتری هستم

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از ایسنا، میرلوحی در یکصد و سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به شهردار تهران، گفت‌: حذف انحصارها و رانت‌ها و ایجاد فضای رقابتی در فعالیت‌های حوزه‌های مختلف شهرداری تهران باید اجرایی شود.

وی افزود: قبلا تذکری داده بودم در خصوص شفافیت در این فعالیت‌ها به ویژه‌ در حوزه عقد قرارداد با پیمانکاران پسماند که پاسخی توسط شهردار داده شد، اما این پاسخ را کافی ندیدم، لذا دوباره این کار را تکرار می‌کنم.

میرلوحی ادامه‌ داد: تعیین صلاحیت‌های پیمانکاران باید با شیوه‌ای صورت بگیرد که در حوزه ایجاد شفافیت قرار بگیرد. لذا باید به موضوع شفافیت به صورت جدی توجه شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود، با اشاره به تاخیر افتادن برخی قراردادها در حوزه پیمانکاران پسماند، خاطر نشان کرد: باید فرایند قیمت گذاری ، تعیین صلاحیت پیمانکاران، به صورت کاملا شفاف مشخص شود و قراردادها در موعد مقرر انعقاد شوند. لذا بنده به ساز و کار تعیین پیمانکاران  نقد جدی دارم لذار شهردار تهران باید به این موضوع توجه ویژه‌ ای داشته باشد.

 

ارسال نظر

تازه ها