کد خبر 37218

مدیر‌کل بازرسی استانداری کرمان گفت فردی که عامل کودک آزادی در کرمان است از کار خود اخراج می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مدیر‌کل بازرسی استانداری کرمان با اشاره به اینکه بلافاصله بعد از انتشار فیلم کودک‌آزاری در فضای مجازی جلسه‌ای در این رابطه در استانداری کرمان تشکیل شد گفت: عامل آزار و اذیت کودکان کار در کرمان از کار اخراج می‌شود.

رضا اشک در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: بعد از انتشار فیلم کودک‌آزاری دو کودک کار در  فضای مجازی جلسه‌ای در این رابطه در استانداری کرمان تشکیل شد و فرد خاطی نیز در این جلسه حضور داشت.

مدیر‌کل بازرسی استانداری کرمان با اشاره به اینکه فرد خاطی به دستگاه قضایی سپرده شده و در حال بازداشت است گفت: این فرد از نیروهای پیمانکاری شهرداری کرمان است و از محل کار اخراج می‌شود.

عباس تقی‌زاده مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی نیز با اشاره به اینکه استاندار کرمان دستور قاطع برای رسیدگی به این پرونده را صادر کرده است گفت: با توجه به جلسه شب گذشته عامل آزار و اذیت کودکان کار در کرمان از کار اخراج می‌شود.

وی با بیان اینکه فرد مورد نظر توسط پلیس فتا شناسایی شده است افزود: این حادثه ابعاد مختلفی دارد و در این پرونده باید ریشه‌های مختلف این رفتار از سوی فرد خاطی را بررسی تا در آینده شاهد این اتفاقات ناگوار نباشیم.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها