کد خبر 32253

وزیر کشور

وزیر کشور اعلام کرده است که در فرایند صدور حکم حناچی ابهاماتی وجود دارد و این ابهامات باید رفع شود تا حکم او صادر شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران  اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با  موضوع آخرین وضعیت صدور حکم پیروز حناچی شهردار منتخب تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران و حناچی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه درخصوص عدم صدور حکم حناچی توسط وزیر کشور، بحث و تبادل نظر شد و هر یک از اعضا نظرات و مطالب خود را مطرح کردند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در این جلسه در خصوص اظهارات وزیر کشور نیز در جلسه بحث شد چرا که وزیر کشور اعلام کرده است که ابهاماتی در خصوص صدور حکم آقای حناچی وجود دارد و باید این ابهامات برطرف شود.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که آیا این ابهامات مربوط می‌شود به حضور برادر حناچی در گروهک منافقین، بیان کرد: در این زمینه وزیر کشور هیچ صحبتی بیان نکرده است و تنها به این کلمه بسنده کرده که به ابهاماتی در این زمینه وجود دارد و در واقع در خصوص این ابهامات توضیح بیشتری نداده است.

وی گفت: البته آخرین وضعیتی که ما از وزیر کشور جویا شده‌ایم این است که آقای وزیر اعلام کرده‌اند که در حال حاضر نمی‌توان حکم زد و البته به این موضوع هم اشاره کرده‌اند که باید ابهامات در این بخش مرتفع شود و به محض اینکه این ابهامات برطرف شود حکم صادر می‌شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ما همچنان بر انتخاب خود مصر هستیم، گفت: اعضای شورای شهر تهران، حناچی را به عنوان شهردار منتخب تهران انتخاب کرده‌اند و بر نظر خود پافشاری می‌کنند و ما همچنان در انتظار صدور حکم خواهیم بود.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها