کد خبر 30750

در حالی که قرار بود حدود 850 نفر از خانم های هوادار پرسپولیس در ورزشگاه حضور یابند اکنون مشخص شده که تنها 300 نفر از خانم ها توانسته اند وارد ورزشگاه شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در حالی که شش ساعت تا بازی پرسپولیس و کاشیما در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مانده است، جمعیت زیادی به ورزشگاه آزادی رفته و حدود ۲۰ هزار هوادار پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

در حالی که قرار بود درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۲ باز شود اما یک ساعت زودتر درب‌های این ورزشگاه به روی هواداران باز شد.

همچنین ترافیک زیادی به دلیل استقبال زیاد هواداران در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه آزادی وجود دارد و به نظر می‌رسد پارکینگ‌های این ورزشگاه به زودی پر شوند.

تماشاگران خانم و بانوان خبرنگاری که آی‌دی کارت حضور در این دیدار برایشان صادر شده بود، توانستند از درب ورودی آزادی وارد شوند اما آنهایی که هنوز آی.دی کارت ندارند، منتظر هماهنگی مسئولان هستند.

57776967

همچنین تعدادی از بانوان هوادار پرسپولیس به ورزشگاه آزادی آمدند تا طبق هماهنگی سابق و مجوز شورای تامین مجوز حضور در سکوهای ورزشگاه را به دست آورند. طبق گفته مسئولان فدراسیون فوتبال، حدود ۳۰۰ بانوی هوادار می‌توانند وارد ورزشگاه شوند و بازی را از نزدیک تماشا کنند، این درحالی است که پیش از این آمار ۸۵۰ نفر تماشاگر خانم برای این دیدار اعلام شده بود.

همچنین پلیس‌های اسب سوار برای برقراری نظم در ورزشگاه حضور یافتند.

بازار سیاه بلیت برای این دیدار نیز به راه افتاده است و تعدادی اقدام به فروش بلیت این بازی در ورزشگاه آزادی کردند.

برای بلیت‌فروشی سه مرحله بازرسی وجود دارد که در مرحله اول با دستگاه صورت می‌گیرد. یگان ویژه بلیت‌ها را با کد ملی افراد مطابقت می‌دهد و هیچ هواداری بدون بلیت نمی‌تواند وارد شود.

نیروری انتظامی با بلندگو به کسانی که بلیت ندارند اعلام کرد ورزشگاه را ترک کنند.

57776928

هواداران پرسپولیس با گذاشتن سبیل‌های پلاستیکی روی صورت خود صحبت‌های برانکو را مبنی بر سبیل‌گذاشتن در صورت قهرمانی پرسپولیس را یاد آوری کردند.

57776922

57776919

منبع: ایسنا 

 

ارسال نظر

تازه ها