کد خبر 30745

با اعلام رحمانی فضلی

وزیر کشور در حاشیه نشست با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران اعلام کرد که 14 استاندار بازنشسته نیز در این نشست حضور داشتند که به نوعی جلسه خداحافظی آنان بود و روز یکشنبه استانداران جدید به هیئت دولت معرفی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز (شنبه) در حاشیه نشست با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به محتوای این نشست اظهار کرد: در جلسه امروز با استانداران، معاونان سیاسی و اقتصادی، موضوع معطوف به تحلیل شرایط اقتصادی، نوع همکاری ها، توانمندی ها و ظرفیت هایی که استان های ما در این شرایط می توانند داشته باشند، بود.

وی ادامه داد: در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی و وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند تا شرایط را توضیح دهند و خواسته ها و توقعاتشان را بگویند. استانداران نظرات و مشکلات و راه حل هایی که می توانند با آن ظرفیت های اقتصادی را فعال کنند مطرح کردند و جمع بندی خوبی هم انجام شد.

وزیر کشور تاکید کرد: همچنین ١٤  تن از استانداران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان را در جمع مان داشتیم که امروز به نوعی جلسه خداحافظی با آنان بود که برای آنها  آرزوی توفیق و خدمت بیشتر به نظام جمهوری اسلامی را داریم.

وزیر کشور در پایان اظهار کرد: برای جایگزینی ١٤ استاندار بازنشسته، گزینه هایی را آماده داریم و تا روز یکشنبه آنها را به دولت می بریم، ولی اگر این روند ادامه پیدا کند، برای استان ها سرپرست منصوب خواهیم کرد.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها