کد خبر 30495

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت وحدت برای مقابله با شرایط فعلی تحریم‌ها، گفت: ما باید با تکیه بر وحدت برنامه‌های دقیق و شفافی برای مقابله با این شرایط داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، درباره بهترین راهکار برای مقابله با شرایط فعلی تحریم‌های یک جانبه آمریکا، گفت: بهترین راهکار برای چنین شرایطی در درجه اول وحدت است. در کنار هر برنامه‌ریزی علمی و اجرایی در این خصوص وحدت و کنار هم قرار گرفتن مردم، مسئولین و دولت باید مورد توجه باشد.

وی افزود: البته در کنار وحدت لازم است ما اطلاعات دقیق در خصوص اقدامی که طرف مقابل می‌خواهد علیه ما شکل دهد کسب کنیم. مسئولین نهادهای مرتبط، وزارت امور خارجه و به صورت کلی نظام وظیفه دارد اطلاعات دقیقی را از برنامه دشمن کسب کنند. پس از آن باید امکانات داخلی خود را با دقت مورد بررسی قرار دهیم و راهکارهای علمی دقیق و حساب شده را برای مقابله با این شرایط داشته باشیم. ما باید از ظرفیت تمام متخصصین که دل در گروی ایران دارند در این شرایط استفاده کنیم.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «باید از ظرفیت فعالیت‌های علمی مراکز تحقیقاتی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در چنین شرایطی استفاده شود»، گفت: ما باید با تکیه بر وحدت ملی برنامه‌های خود را به صورت دقیق پیش ببریم.

محمدی با تاکید بر اینکه «متولیان امر باید با مردم صادق باشند و شرایط به صورت شفاف برای مردم توضیح داده شود» خاطرنشان کرد: باید مردم را در کنار نظام و دولت قرار داد نه این‌که دل مردم را خالی کرد، در این صورت به طور قطع پیروز خواهیم شد.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

تازه ها