کد خبر 30173

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با چند دستور کار از جمله طرح اصلاح قانون صدور چک، بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه‌ مقابله با تحریم‌ها و گزارش کمیسیون صنایع و معادن با همکاری کمیسیون ویژه‌ حمایت از تولید ملی در مورد موضوع توقف ثبت سفارشات خودرو و افزایش تعرفه واردات خودرو آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه‌) طرح اصلاح قانون صدور چک، بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه‌ مقابله با تحریم‌ها و گزارش کمیسیون صنایع و معادن با همکاری کمیسیون ویژه‌ حمایت از تولید ملی در مورد موضوع توقف ثبت سفارشات خودرو و افزایش تعرفه واردات خودرو را در دستور کار دارند.

لایحه عضویت ایران در همکاری‌های تایید صلاحیت آزمایشگاهی آسیا ــ اقیانوسیه، گزارش کمیسیون ویژه‌ حمایت از تولید ملی در مورد آسیب شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران با رویکرد حمایتی و لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح از دیگر دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز است.

نمایندگان همچنین در جلسه علنی امروز ناظران مجلس شورای اسلامی در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات، شورای نظارت صدا و سیما و هیات نظارت بر مطبوعات را انتخاب خواهند کرد.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها