کد خبر 27419

محسن هاشمی

محسن هاشمی در واکنش به اظهارات عادل آذر رئیس دیوان محاسبات مجلس مبنی بر اینکه شهردار تهران مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان است و باید سمت خود را ترک کند گفت نظر نهایی در مورد شهردار تهران را وزیر کشور می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به اظهارات رئیس دیوان محاسبات کشور، گفت: وزیر کشور تصمیم نهایی را درباره ماندن و یا رفتن شهردار تهران می‌گیرد، منتظر نظر وزیر هستیم.

محسن هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور در نامه‌ای به وزیر کشور بازنشستگی شهردار تهران را اعلام کرده است و شورا چه برنامه‌ای برای انتخاب شهردار بعدی دارد گفت: این موضوع باید مکتوب به وزیر کشور ابلاغ شود و تصمیم گیر نهایی وزیر کشور است.

وی ادامه داد: شورای شهر تهران نامه‌ای به وزیر کشور در خصوص دلایل ماندن شهردار تهران نوشته است که در حال بررسی است.

هاشمی افزود: هر زمان نامه وزیر کشور به ما ابلاغ شد که محمد علی افشانی قادر به ماندن در شهرداری تهران با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست اقدامات بعدی را انجام خواهیم داد.

به گزارش فارس، مجلس شورای اسلامی قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی، اجرایی و قضایی به تصویب رسانده است که بر همین اساس ماندن و یا رفتن شهردار تهران با ابهاماتی مواجه بود که اخیرا رئیس دیوان محاسبات آب پاکی را بر دست اعضای شورای شهر تهران ریخت و از رفتن افشانی از شهرداری تهران خبر داد.

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها