کد خبر 27304

فرهاد دژپسند سیاستمدار ایرانی در حالی به عنوان گزینه مطرح برای وزارت اقتصاد مطرح شده که در کنار او شریعتمداری بعنوان گزینه وزارت کار و رفاه اجتماعی مطرح است.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، به دنبال این موضوع که فرهاد دژ پسند در کنار محمد شریعتمداری به عنوان گزینه های وزارت اقتصاد و وزارت کار مطرح شدند، بیوگرافی این دو نفر مورد توجه مردم قرار گرفت. شریعتمداری که پیش از این سکاندار وزارت صنعتف معدن و تجارت بوده است و سوابق اجرایی و شغلی وی بارها مورد توجه قرار گرفته است اما فرهاد دژ پسند گزینه ای است که مخاطبان مشتاقند بدانند کیست.

فرهاد دژپسند سیاستمدار ایرانی متولد بهشهر است. او معاون هماهنگی برنامه و بودجه محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور است.

تحصیلی و سوابق آموزشی

فرهاددژپسند فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در مقطع دکترا از دانشگاه آزاد اسلامی و استادیار دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد. در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی اقتصاد ایران و اقتصادبخش عمومی تدریس می‌کند.

سوابق اجرایی

دژپسند از سوی محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به عنوان معاون هماهنگی برنامه و بودجه این معاونت منصوب گردید. دژپسند در دولت هشتم معاون برنامه‌ریزی اقتصادی وزارت بازرگانی بود و در دوره یکساله (۱۳۸۴_۱۳۸۵) حضور فرهاد رهبر در ریاست سازمان مدیریت برنامه‌ریزی، معاونت تولیدی این سازمان بر عهده او بود. دژپسند به همراه بعضی دیگر از معاونان از جمله مهدی رحمتی معاون امور زیربنایی و علی طیب‌نیا معاون اقتصادی وقت این سازمان پس از جدی شدن تغییرات ساختاری و آغاز شدن فرایند تبدیل سازمان مدیریت به دو معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، از سمت خود استعفا داده‌است.

 

ارسال نظر

تازه ها