کد خبر 25053

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اقدام مولاوردی برای مصاحبه با رسانه خارجی در خصوص مسائل کشور را اشتباه دانست .

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصاحبه دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با رسانه آمریکایی در رابطه با عملکرد قوه قضاییه گفت: دستیار ویژه رئیس‌جمهور اشتباه کرده که در مصاحبه با یک رسانه بیگانه به اینگونه اتهام‌زنی‌ها به قوه قضاییه و برخی نهادهای کشور پرداخته است و مسائل داخلی خودمان را به خارجی‌ها گفته است.

وی  افزود: طرح مسائل داخلی کشور با یک رسانه بیگانه توسط یک مقام مسئول محکوم است و خانم مولاوردی نباید در مصاحبه با این رسانه این موضوعات را مطرح می‌کرد. 

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر قوه قضاییه هیچ دخالتی در امور دولت ندارند و هیچ مشکلی برای قوه مجریه ایجاد نمی‌‌کنند و در چارچوب وظایف خود عمل کرده‌اند. 

ناصری‌نژاد خاطرنشان کرد: این قبیل اظهارات از سوی دستیار رئیس‌جمهور به خاطر ضعف و ناتوانی آنها در انجام وظایف محوله است و سعی دارند تا با اینگونه اظهارنظرها اذهان را به سمت دیگری منحرف کنند تا کوتاهی‌ها و قصور آنها در انجام وظایفشان مورد توجه قرار نگیرد.

منبع : خبرگزاری فارس 

ارسال نظر

تازه ها