کد خبر 24584

یک نماینده مجلس شورای اسلامی از طرح 50 امضایی استیضاح وزیر راه و تقدیم آن به هیئت رئیسه با آغاز مجدد کار مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، حسین مقصودی از امضای طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی توسط بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: طرح استیضاح وزیر راه با آغاز به کار مجلس تقدیم هیات رییسه خواهد شد.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، طرح استیضاح آخوندی پس از ارائه به هیأت رئیسه، اعلام وصول شده و برای رسیدگی در اختیار کمیسیون عمران مجلس قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه طرح استیضاح عباس آخوندی ۲۷ محور دارد، ادامه داد: بی عدالتی در حوزه راه، مشکلات حوزه هواپیمایی و تلاطمات قیمت بلیط، افزایش تصادفات جاده ای، مشکلات حوزه ریلی، عدم نظارت بر زیر مجموعه وزارتخانه و محقق نشدن سند چشم انداز و برنامه های اعلامی، بخشی از دلایل طرح استیضاح وزیر راه است.

یوسف نژاد: طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی هنوز به هیأت رئیسه مجلس ارائه نشده است

از سویی دیگر، عضو هیات رییسه مجلس نیز  با بیان اینکه طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هنوز به هیات رییسه مجلس ارائه نشده است، گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، طرح استیضاح بعد از ارائه به هیات رییسه، اعلام وصول شده و برای رسیدگی در اختیار کمیسیون مربوطه قرار خواهد گرفت.

منبع : 

ارسال نظر

تازه ها