کد خبر 22907

یک فعال اصولگرا، با بیان این که آن شعارها در قم تهدید کسی نبوده است، گفت: رسانه‌های حامی دولت قصد دارند با بزرگنمایی موضوع، مردم را سرگرم کنند و مشکلات دیگر مانند گرانی سرسام آور و فشار اقتصادی را فراموش کنند

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، حمید رسایی، فعال اصولگرا، با بیان این که آن شعارها در قم تهدید کسی نبوده است، گفت: استفاده از چنان تابلویی کج‌سلیقگی بود اما رسانه‌های حامی و مدافع دولت قصد دارند با شانتاژ و بزرگنمایی موضوع، مردم سرگرم شوند و مشکلات دیگر مانند گرانی سرسام آور و فشار اقتصادی را فراموش کنند و به این حاشیه‌های غیر واقعی مشغول شوند.

رسایی گفت: من متن آن تابلو را دیدم و القای این که از آن تهدید به قتل رییس‌جمهور برداشت می‌شود، واقعا احمق فرض کردن مخاطب است.

مدیرمسئول هفته‌نامه‌ ۹دی گفت: منظور از آن متن این است که هر کس به مذاکره با شیطان بزرگ دل خوش کند با ذلت از دنیا می‌رود مثل هاشمی رفسنجانی که یک عمر با ظلم پهلوی مبارزه کرد، در زندان پهلوی شکنجه شد اما در اواخر عمرش که تغییر مسیر داده بود، در یوم الله ۱۹ دی در حالی که در استخر فرح پهلوی شنا می‌کرد، خدا عمرش را گرفت. خب چنین مرگی برای چنین شخصیتی با آن سابقه، مرگ با عزتی نیست.

نماینده سابق تهران ادامه داد: البته اگر من جای آن دوستان طلبه بودم به جای شعار «ای آن که مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت»، لیستی از اقلام و اجناسی که در این چند ماه چند برابر شده را می‌نوشتم و شعارها و وعده‌های روحانی را به یادش می‌آوردم.

رسایی گفت: این کار برای رییس‌جمهوری که با وعده‌های دروغ از مردم رای گرفته به مراتب عبرت آموزتر است تا یادآوری مرگ یک مبارز انقلابی که از گذشته‌اش پشیمان است و در حال شنا در استخر فرح از دنیا می‌رود.»

 

منبع: فرارو

ارسال نظر

تازه ها