کد خبر 20922

در نشست فراکسون امید عنوان شد

جلسه هیات رئیسه فراکسیون امید با اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عصر امروز برگزار شد که در این جلسه تاکید شد که راهبردهای اصلاح‌طلبان برای گذر از این شرایط بحرانی و مقابله با ترفندهای آمریکا و اسرائیل و دور کردن کشور از جنگ ضرورت‌هایی است که نباید از آن غفلت کرد

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در این جلسه حضار به تبادل نظر پرداخته و نقدها و نقطه‌نظرات خود را نسبت به موضوعات مختلف و مشکلات و مسائلی که مردم با آن روبرو هستند بیان کردند.

لزوم پاسخگویی به مطالبات مردم توسط دولت و مجلس، تشریح عملکرد فراکسیون امید، بهره‌گیری بهتر از رسانه‌ها در بیان عملکردها و تلاش مضاعف برای حل معضلات معیشتی مردم و اقتصادی کشور، همچنین جلوگیری از بروز بحران در کشور و مقابله با تهدیدات خارجی از جمله موضوعاتی بود که درباره آنها صحبت شد.

در این جلسه تاکید شد راهبردهای اصلاح‌طلبان برای گذر از این شرایط بحرانی و مقابله با ترفندهای آمریکا و اسرائیل و دور کردن کشور از جنگ و خنثی‌کردن اقدامات و مواضع بدخواهان این ملت که تاثیرات آن در زندگی مردم تجلی می‌یابد، ضرورت‌هایی است که نباید از آن غفلت کرد.

در این نشست گفته شد اصلاح‌طلبان نباید منفعل باشند و اجازه دهند توسط بعضا دوستان نادان و جریان رقیب با جریان اصلاح‌طلبی تسویه‌حساب شود.

از فراکسیون امید انتظار است در صورت ادامه این روند با استفاده از اهرم‌های قانونی از حقوق مردم دفاع کند و راه را برکژی‌ها و کاستی‌ها ببندد.

در ادامه جلسه از نقدهای سازنده و پیشنهادات ارائه شده به فراکسیون امید استقبال شد و تداوم این‌گونه جلسات با دستور‌ کار مشخص، در پیشبرد اهداف اصلاح‌طلبی موثر قلمداد شد.

همچنین عملکرد فراکسیون امید در ابعاد مختلف توسط محمدرضا عارف تشریح و نسبت به برخی موانع و مشکلاتی که کار این فراکسیون را کند کرده، نقطه‌نظراتی بیان شد.

عارف جریان اصلاح‌طلبی و ترویج این تفکر را راه نجات کشور دانست و از همه احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب درخواست کرد با ارائه طرح‌ها و نقطه‌نظرات خویش این فراکسیون را در ایفای وظایف قانونی خویش و خدمت به مردم، یاری کنند

 

منبع: ایلنا

ارسال نظر

تازه ها