کد خبر 19195

خبری در رسانه ها منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل بدهی مالیاتی مرحوم هادی نوروزی ممنوع الخروج شده است و این در حالی است که همسرش گفته است یادم هست چند روز بعد از فوت هادی به ما گفتند مالیات او توسط باشگاه پرداخت شده اما حالا این خبر منتشر می شود. همسرش همچنین گفت کاش هادی زنده بود و ممنوع الخروج می شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، از صبح امروز خبری در رسانه ها درباره ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی منتشر شد. متن خبر حکایت از این داشت که اداره مالیات نامه ای به منزل کاپیتان فقید پرسپولیس زده و طی آن اعلام کرده بابت بدهی مالیاتی 225 میلیونی آن مرحوم ممنوع الخروج شده است!

معصومه ابراهیم پور در واکنش به خبر ممنوع الخروجی همسر مرحومش به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «من از این موضوع بی خبر هستم. هیچ نامه ای از اداره مالیات به دست من و یا خانواده هادی نرسیده اما اگر این مساله صحت داشته باشد، واقعا مسخره است. یادم هست چند روز بعد از فوت هادی به ما گفتند مالیات او توسط باشگاه پرداخت شده اما حالا این خبر منتشر می شود.»

وی ادامه داد: «کاش هادی زنده بود و ممنوع الخروج می شد. او بارها با مشکل مالیاتی دست به گریبان شد و خودش به دنبال مشکلش می رفت. با این حال هیچ کس از اداره مالیات تماسی با من نگرفته و احتمالا آقای گرشاسبی که همیشه به ما لطف داشته اند، دنبال این کار را هم می گیرد و موضوع را حل می کند. البته من با آقای گرشاسبی تماس گرفتم و موضوع را به ایشان گفتم تا ماجرا حل شود.»

منبع: انتخاب 

ارسال نظر

تازه ها