کد خبر 19009

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان از حضور معاون رئیس جمهور در روز سه شنبه خبر داد و برنامه های وی را در این سفر تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری، غلامرضا قائدیها ، با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور به اصفهان اظهار داشت: صبح روز سه‌شنبه در پاویون فرودگاه بین‌المللی شهیدبهشتی اصفهان از معاون اول رئیس جمهور استقبال به عمل خواهد آمد.

وی افزود: جهانگیری در سفر خود فاز جدید فولاد صبا فولاد‌مبارکه را افتتاح خواهد کرد و دیدار با آیت‌الله مظاهری از برنامه‌های سفر معاون اول رئیس جمهور به اصفهان خواهد بود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان تصریح کرد: شرکت در شورای اداری استان اصفهان و رونمایی از پرتال جامع سرمایه‌گذاری استان در جلسه شورای اداری رخ می‌دهد که این رخداد بسیار برای توسعه استان اصفهان مهم است.

وی ادامه داد: افتتاح رسمی خط یک مترو اصفهان یکی دیگر از برنامه‌ها معاون اول رئیس‌جمهور به اصفهان است ضمن اینکه احتمال دارد جلسه‌ای برگزار شود و در آن جلسه از برند اصفهان رونمایی شود، این در حالی است که هنوز از آخرین تغییرات برنامه سفر معاون اول رئیس جمهور به اصفهان اطلاعی ندارم.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها