کد خبر 16555

مجلس تحقیق و تفحص دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را تصویب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مجلس شورای اسلامی تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس را تصویب کرد. نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، 22خرداد) پارلمان در جریان تحقیق و تفحص از عملکرد باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، در تذکری، به بند (5) ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس استناد کرد و گفت: در مجلس، تحقیق و تفحص از باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را امضا کردیم، اما متن آن تغییر کرده است.

وی افزود: قصد ما تحقیق و تفحص از استقلال و پرسپولیس بود، اما این مسئله به تحقیق و تفحص از باشگاه‌ها تبدیل شده است. این در شرایطی است که با ما 9 نماینده متقاضی تحقیق و تفحص از پرسپولیس و استقلال مشورت نکردند و سرفصل و متن آن هم عوض شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: برای تحقیق و تفحص از عملکرد مالی فدراسیون و دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اقدام کردیم. سال‌های قبل، سایت‌ها به این باشگاه‌ها پول می‌دادند، در حالیکه تراکتورسازی حتی ریالی دریافت نکرده این باشگاه‌ها میلیاردی پول گرفتند. باید در عنوان تحقیق و تفحص، نام استقلال و پرسپولیس قید شود.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را به عهده داشت در پاسخ به تذکر قاضی‌پور، گفت: این تحقیق و تفحص شامل دو باشگاه هم می‌شود و در مشروح مذاکرات هم قید می‌شود.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها