کد خبر 13873

حمیدرضا حاجی بابایی

حمید رضا حاج بابایی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: مشکل اساسی امروز کشور این است که فردی با 20 میلیون تومان حقوق و افزایش 6 درصدی، دستمزدش یک میلیون تومان افزایش می یابد و فردی با 2 میلیون تومان حقوق 200 هزار تومان حقوقش افزایش می یابد وی همچنین گفت: برجام مرده است و آمریکا تیر خلاص به آن زده است.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: قرار بود برجام برای جوانان اشتغال ایجاد کند، مشکل معیشت مردم را حل کند و اقتصاد کشور را رونق دهد اما حالا به هر دلیلی مرده است و رییس‌جمهور آمریکا نیز تیر خلاص را به آن زد.

وی خطاب به نمایندگان مجلس و دولتمردان درخواست کرد: دولت و مجلس تلاش کنند از محل گرانی ارز و وضع نامناسب اقتصادی، متناسب‌سازی حقوق میلیون‌ها نفر از مردم را اجرایی کنند. در شأن مجلس و دولت نیست که افزایش حقوق‌ها را طوری تنظیم کنند که فردی که بیش از ۲۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد با افزایش شش درصدی بیش از یک میلیون تومان افزایش حقوق داشته باشد و فردی که حدود دو میلیون تومان حقوق می‌گیرد کمی بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان حقوقش اضافه شود. مشکل اساسی امروز کشور این مسائل است.

منبع : خبرگزاری خانه ملت 

 

ارسال نظر

تازه ها