کد خبر 13753

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار کرد که با انتشار اخباری مبنی بر پاداش های پایان خدمت نجومی به مدیران گفت : از دیوان محاسبات درخواست شد تا در این راستا بررسی انجام شود و این نهاد اعلام کرد که 12 نفر پس از دریافت پاداش به شغل خود برگشته اند وی افزود: این افراد در وزارتخانه های نفت، کشور ، علوم و بانک مرکزی مشغول به کار هستند.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"،محمد حسینی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر پرداخت پاداش های پایان خدمدت نجومی به مدیران برخی دستگاه ها در پایان سال 96، گفت: در این راستا کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از دیوان محاسبات درخواست کرد تا گزارشی از  جزئیات افرادی که در پایان در سال 96 بازنشسته شده و بیش از 300 میلیون تومان پاداش پایان خدمت دریافت کرده اند، ارائه دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دیوان محاسبات گزارشی آماری در این باره به کمیسیون متبوعش ارائه کرده است، افزود: براساس گزارش ارائه شده حدود 12 نفر ضمن اینکه ارقام بزرگی برای پاداش پایان خدمت دریافت کرده بودند، مجددا به پست سازمانی خود بازگشته اند.

گزارش تکمیلی دیوان محاسبات ارائه می شود

وی در تشریح اینکه مقامات و مدیران بازنشسته در کدام نهادها مشغول به فعالیت هستند، ادامه داد: این افراد در وزارتخانه های نفت، کشور، علوم و بانک مرکزی مشغول به فعالیت هستند، البته امیدوارم مابقی بازنشستگان که رقم های بالایی به عنوان پاداش پایان خدمت دریافت کرده اند، از گردونه فعالیت خارج شده باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقرر شده دیوان محاسبات گزارش تکمیلی خود را ظرف چند روز آینده به کمیسیون ارائه دهد.

منبع : خبرگزاری ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها