کد خبر 94677

اخبار نرخ ارز

مشاهده‌ها از بازار غیررسمی دلار هم امروز گویای توقف رشد قیمت دلار بود و امروز این بازار معاملات خود را در محدوده قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان آغاز کرد و تا این لحظه معاملات با نوسان محدودی حول همین قیمت ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پس از گذشت روزهای پر التهاب بازار ارز در هفته گذشته، امروز (پانزدهم شهریور) بازار آرامش داشت و شاهد تغییر قیمت قابل توجهی نبود.

براین اساس، ‌قیمت دلار در صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز بدون تغییر نسبت به پنجشنبه گذشته ۲۲ هزار و ۳۵۰ تومان برای خرید و ۲۲ هزار و ۴۵۰ تومان برای فروش اعلام شد.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز تغییر نداشت و در ساعت تنظیم خبر، این صرافی‌ها هر یورو را با بهای ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری و ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان به فروش می‌رسانند.

مشاهده‌ها از بازار غیررسمی دلار هم امروز گویای توقف رشد قیمت دلار بود. امروز این بازار معاملات خود را در محدوده قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان آغاز کرد و تا این لحظه معاملات با نوسان محدودی حول همین قیمت ادامه دارد.

علاوه براین در سامانه سنا روز کاری پنجشنبه گذشته (۱۳ شهریور) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۸۶۰ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۲ هزار و ۵۲۰ تومان ثبت شده است.

علاوه بر این در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (۱۳شهریور)، خرید هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۴۳۳ تومان ثبت شد. فروش حواله دلار نیز در روز معاملاتی گذشته با میانگین قیمت ۲۰ هزار و ۵۴۸ تومان انجام شد.

بنابراین نرخ خرید و فروش دلار و یورو در دو سامانه ذکر شده نیز شاهد کاهش قیمت بود.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها