کد خبر 94613

اخبار نرخ ارز

آخرین خبرها از بازار دلار امروز حکایت از این دارد که قیمت دلار صرافی‌های بانکی با 250 تومان کاهش به 22 هزار و 400 تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کاهش قیمت دلار که از روزهای گذشته آغاز شده امروز هم ادامه داشت و دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵۰ تومان ارزان‌تر از دیروز معامله شد.

بر این اساس، ‌قیمت دلار در صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۴ امروز با این کاهش ۲۲ هزار و ۴۵۰ تومان برای فروش به ثبت رسید و صرافی‌ها دلار را به قیمت ۲۲ هزار و ۳۵۰ تومان نیز خریدار بودند.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز شاهد عملکردی مشابه با قیمت دلار بود و در ساعت تنظیم خبر، یورو با بهای ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان برای خرید و برای فروش هم قیمت ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومان معامله می‌شود.

این در حالی است که سفته بازارن بازار دلار به دنبال ایجاد قیمت های کاذب در بازار هستند و این موضوع باعث ایجاد مقاومت برای کاهش بیشتر قیمت ارز در بازار شده است.

در سامانه سنا نیز طی روز کاری گذشته (۱۲ شهریور) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۷ هزار و ۲۳۳ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۳ هزار و ۱۶ تومان ثبت شده است.

علاوه براین در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته ( ۱۲شهریور)، خرید هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۸۰۱ تومان ثبت شد. فروش حواله دلار نیز در روز معاملاتی گذشته با میانگین قیمت ۲۰ هزار و ۶۴۹ تومان انجام شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها