کد خبر 93791

اخبار سکه و طلا

امروز در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار سکه با کاهش قیمت حدود ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان معامله ‌شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بهای سکه تمام بهار آزادی در بازار امروز (سه شنبه) روند کاهشی داشت، به طوری که با افت ۲۰۰ هزار تومانی به بهای ۱۰ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان فروخته شد.

بازگشت نرخ انس جهانی به بالای مرز ۲ هزار دلار، کاهش نرخ طلا و سکه تمام بهار آزادی در بازار داخلی و عدم استقبال برای خرید و فروش، مهمترین تحولات امروز (سه‌شنبه، ۲۸ مردادماه) در بازار طلا بود.

به گزارش ایرنا، امروز در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه بهای سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار سکه با کاهش قیمت حدود ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان معامله ‌شد.

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز امروز با افزایش ۵۰ هزار تومانی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. همچنین نیم سکه به بهای پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت سه میلیون و ۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز با ارزش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شدند.

بازار طلا هم امروز با افزایش قیمت روبرو بود و یک گرم طلای خام ۱۸عیار به ارزش یک میلیون و ۶۰ هزار تومان فروخته و هر مثقال طلا نیز با قیمت چهار میلیون و ۵۹۵ هزار تومان معامله شد.

همچنین در بازار جهانی نیز انس امروز در ادامه روند روز گذشته شاهد افزایش قیمت بود و به بهای دو هزار و هفت دلار مبادله شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها