کد خبر 93498

اخبار نرخ ارز

بهای ارز همچنان به آرامی در مسیر صعود قرار دارد و امروز (پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد) دلار و یورو در صرافی‌های بانکی شاهد افزایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی بهای خود بودند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بهای ارز همچنان به آرامی در مسیر صعود قرار دارد و امروز (پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد) دلار و یورو در صرافی‌های بانکی شاهد افزایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی بهای خود بودند.

 بهای خرید و فروش هر دلار آمریکا در ساعت ۱۵ امروز در صرافی‌های بانکی با افزایش ۳۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۲۲ هزار و ۵۰ تومان فروخته شد و با بهای ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان نیز خریداری شد.

تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز امروز افزایش  قیمت را ثبت کردند. به این ترتیب فروش یورو امروز در این صرافی‌ها با قیمت ۲۶ هزار تومان برای فروش و عدد ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان برای خرید هر یورو در این صرافی‌ها ثبت شد.

 ارزیابی بازار غیر رسمی ارز اما گویای آن است که نرخ خرید و فروش دلار در این بازار نیز قیمت دلار با افزایشی حدود ۲۰۰ تومانی همراه بوده است و خرید و فروش دلار در محدوده قیمت ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود.

همچنین در سامانه سنا نیز در روز کاری قبل (۲۲ مرداد) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۵ هزار و ۳۷۵ تومان و برای فروش دلار نیز رقم ۲۱ هزار و ۳۷ تومان ثبت شده است. بر این اساس بهای این دو ارز در این سامانه با کاهشی حدود ۳۰۰ تومانی مواجه بوده است.

از سوی دیگر در سامانه نیما طی در روز معاملاتی گذشته (۲۲ مرداد) فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۲ هزار و ۳۷۰ تومان انجام شد. فروش حواله دلار نیز با میانگین قیمت ۱۸ هزار و ۸۰۴ تومان ثبت شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها