کد خبر 92126

اخبار سکه و طلا

بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه با کاهشی ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بهای طلا و سکه در بازار امروز (چهارشنبه، اول مرداد) هرچند تحت تاثیر کاهش نرخ ارز روند نزولی خود را حفظ کرد اما افزایش انس جهانی این روند را کند کرد.

در این بازار، بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه با کاهشی ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، به قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

سکه تمام طرح قدیم نیز با قیمت ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد. نیم سکه ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین قیمت خورد.

در بازار امروز، یک گرم طلای خام ۱۸ عیار اما بر خلاف سکه افزایش قیمت ۲۰ هزار تومانی داشت و به قیمت ۹۴۶ هزار تومان معامله شد. هر مثقال طلا نیز با بهای چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

این در حالی است که اونس جهانی امروز با افزایشی کم سابقه طی هفته های اخیر با جهشی ۳۰ دلاری به بهای یک هزار و ۸۵۵ دلار معامله شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها