کد خبر 91240

اخبار نرخ ارز

قیمت هر دلار در صرافی‌های بانکی با عبور از مرز 22 هزار تومان به 22 هزار و 50 تومان به فروش رسید و این در حالی است که نرخ دلار در بازار آزاد با نرخی بیشتر از این میزان خرید و فروش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در حالی که بهای یورو امروز (چهارشنبه) با افزایش قیمت مواجه نبود، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی در مقایسه با روز معاملاتی گذشته افزایش ۳۵۰ تومانی داشت.

نرخ خرید هر دلار در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز (چهارشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان به ثبت رسید و قیمت فروش دلار نیز دوباره به کانال ۲۲ هزار تومان وارد شد و مبلغ ۲۲ هزار و ۵۰ تومان بر روی تابلوی این صرافی ها خودنمایی کرد.

قیمت خرید و فروش یورو اما امروز برای دومین روز پیاپی تغییری نداشت و نرخ خرید هر یورو مانند دیروز ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان و نرخ فروش آن  ۲۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شد.

در سامانه سنا هم بهای یورو روند کاهشی نشان داد و بهای فروش هر یورو در روز معاملاتی گذشته ۲۱ هزار ۴۷۴ تومان بود. اما در این سامانه میانگین بهای هر دلار روند افزایشی داشت و  هر دلار ۲۰ هزار و ۶۹۸ تومان اعلام شده است.

این روند در سامانه نیما نیز حاکم بود و هر حواله فروش یورو با کاهش حدود ۳۰۰ تومانی به قیمت ۱۸ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد و همچنین هر حواله فروش دلار هم با افزایشی اندک به نرخ ۱۶ هزار و ۸۶۸ تومان معامله شد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها