کد خبر 87152

قیمت هر دلار امروز در بازار آزاد تهران 16 هزار و 450 تومان به فرئوش می رسید و هر گرم طلا با افزایش قیمت همراه شد و به گرمی 661 هزار تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در زمان انتشار این خبر قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۶۱ هزار و ۱۵۴ تومان و ارزش هر اونس طلای جهانی هم ۱۷۰۳.۵۰ دلار است.

افزایش ۱۰۰ تومانی نرخ ارز

اما قیمت ارز در نخستین روز هفته جاری نسبت به هفته گذشته افزایش یافت.

صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز (شنبه) قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ فروش آن را ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کردند که نسبت به آخرین روز هفته گذشته، رشد ۱۰۰ تومانی داشته است.

همچنین این صرافی‌ها امروز یورو را ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان خریدند و در مقابل با قیمت ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان فروختند که نسبت به هفته پیش ۱۰۰ تومان افزایش داشته است.

قیمت خرید ارز در بانک‌ها نیز اندکی کمتر از قیمت خرید در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی است؛ هرچند که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور، در حال حاضر تلاش می‌شود که کمترین مراجعه به شعب بانکی صورت گیرد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها