کد خبر 76411

در بازار امروز

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۱۸۰ تومان کاهش داشته است

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، نوزدهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۳هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۱۸۰ تومان کاهش داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ و ۷۰۰ هزار تومان است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

دلار الان

همانطور که مشاهده می‌شود، نرخ خرید و فروش دلار با وجود تنش‌ها و اتفاقات اخیر در منطقه روند تقریبا باثباتی را طی کرده است و این در شرایطی است که نوسان در بازارهای جهانی طلا، نفت و رمزارز بیشتر بوده است، بطوریکه قیمت نفت پس از مدت‌ها بشکه‌ای ۷۰ دلار و هر بیت کوین ۸۳۳۲ دلار را تجربه کرد./ ایلنا

 

ارسال نظر

تازه ها