کد خبر 67641

قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۴۸۸ دلار و ۸۳ سنت رسید

عبادلله محمدولی رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره بازار طلا و سکه اظهار کرد: سکه امامی نسبت به روز گذشته، ۳ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در ادامه داد: نسبت به روز گذشته، اونس جهانی طلا ۱ دلار و ۴۰ سنت، هر مثقال طلا ۲ هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

به گفته محمدولی، امروز حباب سکه در بازار نداریم.

 

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از مردم درخواست کرد که مردم، زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که بازار، روند متعادلی داشته باشد.

محمدولی در پاسخ به این پرسش که وضعیت بازار را تا پایان هفته چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار کرد: به نظر می رسد که روند بازار، تا پایان هفته، روند کاهشی داشته باشد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۳ میلیون ۹۶۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۱۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۴۸۸ دلار و ۸۳ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۳ هزار و ۵۲۵ تومان است./ باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها