کد خبر 54030

محمدولی گفت: امروز در بازار طلا، قیمت سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته ۵ هزار تومان کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  عبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر  با بیان اینکه قیمت سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته ۵ هزار تومان کاهش داشته است گفت: امیدواریم که این روند کاهشی در بازار ادامه داشته باشد.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر تصریح کرد: قیمت اونس جهانی نسبت به روز گذشته ۴ دلار کاهش داشته است.

 

محمدولی با اشاره به اینکه هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است اظهار کرد: سکه یک گرمی نسبت به روز گذشته ۱۰ هزار تومان کاهش داشته است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه حباب سکه امروز به ۳۱۵ هزار تومان رسیده است تصریح کرد: حباب سکه نسبت به روز گذشته، ۵ هزار تومان کاهش داشته است.

محمدولی با تاکید بر اینکه بازار طلا و سکه در دو روز ابتدای هفته روند افزایشی در بازار داشته است افزود: از دوشنبه تا به امروز روند بازار، کاهشی بوده است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر از مردم درخواست کرد زمانی به خرید طلا و سکه در بازار اقدام کنند که بازار متعادل باشد.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و  ۳۴۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۲۵ هزار و ۵۳۳ تومان داد و ستد شد./ باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها