کد خبر 25004

قیمت هر قطعه سکه امامی به 4 میلیون و 392 هزار تومان رسید و هرگرم طلای 18 عیار با کاهش 2 هزار و 240 تومان کاهش به 375 هزار تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز شنبه ۲۴ شهریور ماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۶۶ هزار تومان افت نسبت به پنجشنبه گذشته با رقم ۴ میلیون و ۳۹۲ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۴ هزار تومان کاهش نسبت به روز پنجشنبه به ارزش ۴ میلیون و ۵۱ هزار تومان داد و ستد شد.

از سوی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۲ هزار تومان کاهش نسبت به مدت مشابه ۲ میلیون و ۹۱ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۷ هزار تومان افت به ارزش یک میلیون و ۹۶ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۶ هزار تومان کاهش نسبت به روز پنج‌شنبه به قیمت ۶۲۶ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲ هزار و ۲۴۰ تومان افت به ارزش ۳۷۵ هزار تومان فروخته شد.

بر اساس آمار سامانه سنا، هر یورو امروز در این سامانه ۹ هزار و ۷۷۲ تومان و هر پوند ۱۷ هزار و ۵۸۵ تومان به فروش رسید، دلار آمریکا ۱۳ هزار و ۲۳۷ تومان داد و ستد شد و هر یوان چین نیز یک هزار و ۲۱۳ تومان قیمت خورد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

پنج‌شنبه

شنبه

سکه امامی

۴۴۵۸۰۰۰

۴۳۹۲۰۰۰

سکه بهار آزادی

۴۰۵۵۰۰۰

۴۰۵۱۰۰۰

نیم سکه

۲۱۰۳۰۰۰

۲۰۹۱۰۰۰

ربع سکه

۱۱۰۳۰۰۰

۱۰۹۶۰۰۰

سکه گرمی

۶۳۲۰۰۰

۶۲۶۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۳۷۷۲۴۰

۳۷۵۰۰۰

یورو

۹۷۵۵

۹۷۷۲

پوند

۱۲۹۹۰

۱۷۵۸۵

 یوان

۱۱۷۷

۱۲۱۳

دلار

۱۳۰۹۹

۱۳۲۳۷

منبع : ایبنا 

ارسال نظر

تازه ها