کد خبر 93570

مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور

مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور اعلام کرده است که میزان ترددهای برون شهری با کاهش 2.2 درصدی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور اعلام کرد که امروز (شنبه) محورهای مواصلاتی کشور باز است و  ضمن آنکه تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است و طی شبانه روز گذشته ۲.۲ درصد کمتر شده است.

براساس اعلام این مرکز تردد در محور فیروزکوه،‌ آزادراه تهران شمال، آزادراه قزوین رشت به صورت رفت و برگشت روان است. 

همچنین ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس و کرج در برخی مقاطع گزارش شده و در محور چالوس و کرج در برخی مقاطع ترافیک نیمه سنگین اعلام شده است. در آزادراه قزوین کرج، حدفاصل ساسانی تا پل فردیس نیز ترافیک سنگین است. 

محورهای شهداد ـ نهبندان، خرم آباد ـ پلدختر مسدود است و محور قزوین ـ همدان کیلومتر ۱۱۰ مسدود است و تردد از مسیر جایگزین از جاده روبه‌رو به صورت دوطرفه است.همچنین محور شمشک ـ دیزین تا اطلاع بعدی نیز مسدود است. 

براساس اعلام ۲ هزار و ۲۱۶ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری در شبانه روز گذشته اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ انجام شده است همچنین  سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۱.۳ درصد بوده است که با آگاهی از این موضوع می‌توان ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند. 

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها