کد خبر 87489

سازمان هواشناسی اعلام کرد

سازمان هواشناسی اعلام کرد در مناطق شمال غرب و شمال شرق و همچنین ارتفاعات مرکزی بارش باران است و روز دوشنبه آینده نیز بر شدت بارش‌ها افزوده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کارشناس سازمان هواشناسی کشورگفت: بارش باران در شمال غرب، شمال شرق و ارتفاعات البرز مرکزی از عصر امروز آغاز و درروز دوشنبه آینده برشدت بارش‌ها افزوده خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی افزود: بارش پراکنده باران برای امروز و فردا و بیشتر در ساعت‌های عصر و اوایل شب در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال شرق پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: از بعدازظهر روز یکشنبه و با شمالی شدن جریانات در دریای خزر و درسواحل آن افزایش باران و کاهش محسوس دما را خواهیم داشت که از روز دوشنبه برشدت بارش‌ها افزوده خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: علاوه بر سواحل دامنه های جنوبی البرزو شمال شرق کشور هم بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید را خواهیم داشت.

گودرزی ادامه داد: برای امروز در برخی نقاط خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، اصفهان، سمنان، قم، جنوب تهران، سیستان و بلوچستان، نیمه شرقی کرمان، شرق هرمزگان وزش بادشدید همراه باد گرد و غبار پیش بینی شده است.

وی افزود: بتدریج در تهران افزایش دما را شاهد خواهیم بود.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها