کد خبر 86620

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد بارش باران از امروز تا دوشنبه در اکثر مناطق کشور تا روز دوشنبه ادامه دارد و سه شنبه نیز سامانه بارشی جدیدی وارد کشور خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران در اغلب مناطق کشور از عصر امروز تا دوشنبه، از ورود سامانه بارشی جدید از عصر سه شنبه از غرب کشور خبر داد.

«فریبا گودرزی» امروز (شنبه) درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور افزود: در شمال‌غرب و غرب کشور، سواحل خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و غربی، دامنه‌های زاگرس شمالی و مرکزی و مناطقی از نوار شمالی کشور بارش پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: همچنین برای روز یکشنبه در غرب و شمال‌غربی، شرق، شمال شرق و جنوب شرق، شمال کشور، دامنه جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور بارندگی داریم.

به گفته گودرزی، روز دوشنبه در شمال‌شرق کشور بارش پراکنده خواهیم داشت و در اواخر وقت دوشنبه سامانه بارشی به تدریج از شمال‌شرق خارج می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی بیان داشت: از روز سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی از اواخر وقت وارد شمال‌غرب کشور می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: آسمان امروز تهران نیمه‌ابری در برخی ساعت ها همراه با وزش باد شدید و در بعدازظهر افزایش ابر با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود و امشب نیز آسمان تهران ابری و بارانی است.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها