کد خبر 83243

متقاضیان استرداد بلیت قطار این دو شرکت هنگام تماس با تلفن ۱۵۳۹ لزوما باید تلفن همراهی که هنگام خرید در سامانه فروش به ثبت رسانده‌اند را نزد خود داشته باشند تا کد ارسالی از طریق پیامک را همان لحظه به اپراتور ۱۵۳۹ اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، برای استرداد بلیت قطارهای مسافری شرکت‌های ریلی رجا و سفیر از طریق تلفن ۱۵۳۹، باید تلفن همراهی که شماره آن هنگام خرید در سامانه فروش ثبت شده، نزد متقاضیان باشد. 

شرکت مسافری ریلی رجا، روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: متقاضیان استرداد بلیت قطار این دو شرکت هنگام تماس با تلفن ۱۵۳۹ لزوما باید تلفن همراهی که هنگام خرید در سامانه فروش به ثبت رسانده‌اند را نزد خود داشته باشند تا کد ارسالی از طریق پیامک را همان لحظه به اپراتور ۱۵۳۹ اعلام کنند. 

متقاضیان استرداد هنگام تماس علاوه بر تلفن همراه ثبت شده در سامانه فروش هنگام خرید، می‌بایست «شماره سریال بلیت‌های صادره» و «شماره کارت بانکی« یکی از افرادی که بلیت به نام ایشان صادر شده است را جهت تطبیق و استرداد وجه اعلام کنند. 

عملیات استرداد بلیت قطارهای شرکت‌های رجا و سفیر از طریق سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ از ساعت ۱۰ صبح امروز (۲۶ اسفند ماه ۹۸) برای متقاضیانی که تمایل به استرداد بلیت‌ قطارهای خود را دارند آغاز شده و وجه بلیت با انجام عملیات استرداد به حساب فرد واریز خواهد شد.

گفتنی است، بلیت‌های استرداد شده از طریق سایر سامانه‌های فروش(وب سرویس‌ها، آژانس‌ها و ...)، امکان استرداد مجدد از طریق تلفن ۱۵۳۹ را نخواهد داشت.

این اقدام شرکت‌های حمل و نقل ریلی مسافری رجا  و سفیر به منظور رفاه هموطنان گرامی، و حفظ سلامت آنان صورت گرفته است.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها