کد خبر 79753

با اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور

در جاده کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در جاده هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جاده کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با تشخیص پلیس راه در منطقه، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، در جاده هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با تشخیص پلیس راه در منطقه، تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء‌ یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۲۱ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۲ بهمن همچنین‌ از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و نیز از ساعت ۶ روز جمعه ۲۵ بهمن تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۶ بهمن و همینطور از ساعت ۶ تا ۱۲ ‌روز شنبه ۲۶ بهمن‌ماه از محور هراز ممنوع است.

در جاده ‌فیروزکوه نیز (قائمشهر-تهران) تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ بهمن از مسیر جنوب به شمال همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۵ بهمن از مسیر شمال به جنوب ‌ممنوع است.

همچنین تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ‌روز دوشنبه ۲۱ بهمن (امروز) تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۶ بهمن از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است‌.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها