کد خبر 79604

56 پروژه ریلی کشور در 13 ناحیه ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی و همچنین مدیر عامل راه اهن به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، صبح امروز و با حضور وزیر راه وشهرسازی 56 پروژه ریلی به ارزش 600 میلیارد تومان در 13 ناحیه راه‌آهن کشور به بهره‌برداری رسید.

بنا بر این گزارش در ناحیه راه‌آهن هرمزگان 9 پروژه به ارزش حدود 180 میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن اصفهان 7 پروژه به ارزش 247 میلیارد تومان،  در ناحیه راه‌آهن تهران 21 پروژه به ارزش 53 میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن کرمان یک پروژه به ارزش 33 میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن شمال شرق 2 دو پروژه به ارزش 22 میلیارد تومان صبح امروز به بهره‌برداری رسید.

همچنین در یزد یک پروژه به ارزش حدود 19 میلیارد تومان، در مشهد پروژه احداث مرکز تعمیرات لکوموتیو به ارزش 10 و نیم میلیارد تومان، در ناحیه راه‌آهن شمال شرق یک دو پروژه به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان، در پروژه راه‌آهن شماره یک دو پروژه به ارزش 6.7 میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن پروژه راه‌آهن شمال غرب 4 پروژه به ارزش 3.4 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

همچنین در ناحیه راه‌آهن جنوب یک پروژه به ارزش 2 میلیارد تومان که راه‌آندازی قطار شهری اهواز است به بهره‌برداری رسید، در ناحیه راه‌آهن لرستان چندین پروژه به ارزش 39 میلیارد تومان،‌در ناحیه راه‌آهن فارس یک پروژه به ارزش یک میلیارد تومان و در ناحیه راه‌آهن‌های یزد و کرمان یک پروژه به ارزش 9 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها