کد خبر 79035

دو پرواز اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از مبدا آمستردام و لندن به مقصد فرودگاه حضرت امام(ره) به دلیل لزوم دریافت سوخت در فرودگاه میانی در منطقه اروپا و شرایط نامساعد جوی این فرودگاه، با تاخیر انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از هما، روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران گرامی پروازهای آمستردام و لندن "هما" به اطلاع می رساند پرواز شماره ۷۲۴ آمستردام به تهران، روز ۱۳ بهمن‌ماه سال جاری، ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه آمستردام پرواز نموده و باتوجه به سوخت‌گیری این هواپیما در فرودگاه میانی و نامساعد بودن شرایط جوی این فرودگاه، هواپیما به ناچار در ساعت ۱۶ و ۵ دقیقه به وقت محلی در فرودگاه میلان به زمین نشست.
همچنین پرواز شماره ۷۱۰  "هما" که قرار بود ساعت ۱۶ و ۵۵ دقیقه به وقت محلی تاریخ ۱۳ بهمن‌ماه، لندن را به مقصد فرودگاه حضرت امام(ره) ترک نماید و در فرودگاه میانی سوخت‌گیری داشته باشد، به دلیل شرایط نامساعد جوی این فرودگاه، پرواز از لندن انجام نشده است.
گفتنی است مسافران هر دو پرواز به هتل انتقال داده شده‌اند و با توجه به ادامه شرایط نامساعد جوی در فرودگاه میانی، اقدامات لازم در خصوص انجام سوخت‌گیری و پرواز هر دو هواپیما به مقصد فرودگاه حضرت امام (ره) در حال انجام می‌باشد.

 

ارسال نظر

تازه ها