کد خبر 69727

دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی

دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اعلام کرد که همه شعب و باجه های بانک‌ها در مناطق زلزله زده آماده خدمت رسانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با بیان اینکه ساختمان هیچ شعبه و باجه‌ بانکی در مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی آسیب ندیده است، گفت: همه شعب و باجه‌های بانک‌ها در این مناطق آماده خدمات رسانی هستند.

بامداد جمعه (۱۶ آبان‌ماه) زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر بخش‌هایی از آذربایجان شرقی را لرزاند که در استان‌های آذربایجان غربی، گیلان، ‌زنجان و اردبیل احساس شده است.

به گزارش روز شنبه بانک مرکزی، دبیرکل شورای هماهنگی بانک‌های دولتی در این باره گفت: پیگیری‌های به عمل آمده بعد از وقوع زلزله روز جمعه در استان آذربایجان شرقی نشان می‌دهد که هیچ یک از شعب و باجه‌ها بانک‌ها در مناطق زلزله زده آسیب ندیده‌اند و تمامی آنها آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

«علیرضا قیطاسی» افزود: روز دوشنبه هفته جاری نیز جلسه مدیران بانک‌های شورای هماهنگی استان آذربایجان شرقی با محوریت خسارت‌های وارد شده به مناطق زلزله زده و همچنین بررسی همکاری‌ها و کمک‌های لازم برگزار خواهد شد.

بر اساس آخرین آمار، ۶ شهر و ۱۴۵ روستا تحت تاثیر این زمین لرزه بودند و سبب مصدومیت ۵۲۹ نفر شد که از این تعداد ۵ نفر فوت کردند.

این زمین لرزه تاکنون حدود ۱۵۳پس لرزه داشته و آخرین آن با ۴.۸ ریشتر به مرکزیت ترکمن چای اتفاق افتاد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها