کد خبر 57592

مرکز ۱۱۰ با هماهنگی مقام قضائی اقدام به طرح شکایت علیه مزاحمان می‌کند و ضمن دستگیری به شدت با آنان برخورد قانونی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  سرهنگ بهادر اسماعیلی معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: ایجاد هرگونه اختلال یا مزاحمت به وسیله تلفن از طریق هر فرد یا گروه برای اشخاص حقیقی و حقوقی، مراکز و سازمان‌های دولتی و نهادهای مردمی، مزاحمت تلفنی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور به موقع پلیس در برخی از ماموریت‌ها حیاتی است، افزود: ایجاد مزاحمت به وسیله تلفن، علاوه بر اجرای مقررات خاص توسط شرکت مخابرات، حبس و جزای نقدی را به دنبال خواهد داشت.

سرهنگ بهادر اسماعیلی با اشاره به اینکه شیطنت‌های کودکانه و مزاحمت تلفنی برای ۱۱۰ تفریح و سرگرمی نیست؛ بلکه رفتاری ضد اجتماعی و مجرمانه است، افزود: مرکز ۱۱۰ با هماهنگی مقام قضائی اقدام به طرح شکایت علیه مزاحمان می‌کند و ضمن دستگیری به شدت با آنان برخورد قانونی می‌کند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: مزاحمت تلفنی برای کاربر سامانه پلیسی ۱۱۰ علاوه بر اخلال در عملکرد و ماموریت‌های محوله، موجب تضییع حقوق دیگران می‌شود./باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

ارسال نظر

تازه ها